GOM Joueur

GOM Joueur mevcut multimedya çalarınızı değiştirmek istiyorsanız mükemmel bir alternatiftir. Çünkü GOM Joueur aynı özelliklere sahip olmakla birlikte çok daha fazlasını taille sunar; hafif ve ilgi çekicidir; ayrıca dilediğiniz gibi ayarlarıyla oynayabilirsiniz.

Kaç kez bir est ce que vous devez savoir sur l'ensemble de vos diètes? Kesinlikle bir çok kez bu başınıza gelmiştir, fakat GOM Joueur uygulamasını kurmuş olsaydınız, çalmakta bir problème yaşamazdınız çünkü otomatik olarak sadece dosyanın iyi kısımlarını çalar, bozuk kısımları ise atlar.

GOM Joueur indirme sürecinden dolayı tamamlanmamış dosyaları da çalabilir, böylece büyük videoları HD formatında indirmeden önce önizlemesini yapabilirsiniz.

Buna ek olarak, arayüzü veya bazı seçenekleri beğenmediyseniz, üzülmeyin, çünkü ayarlarını yapabilir, görünümüne ve seçeneklere karar verebilirsiniz.

Son olarak, GOM Player'ın en önemli kodeksleri içerdiğinin altını çizmeliyiz, otomatik olarak gerekli olanları indirir, böylece bir dosyayı çalarken asla başarısız olmaz.

Télécharger

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 25 = 33

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: